Koncerty

Słyszę sercem…

V Koncert Charytatywny Fundacji „Szkoła Otwartych Serc”

Dnia 14 kwietnia 2012 roku w Karwanie Zamku Malborskiego odbył się magiczny koncert wybitnej interpretatorki poezji- Iwony Loranc oraz niezwykle utalentowanej wokalistki Pauliny Czapli.

Czytaj dalej

Koncert barda Marka Dyjaka

26 marca 2011 roku w malborskim Karwanie odbył się – połączony z licytacją, koncert barda Marka Dyjaka. Organizatorki i pomysłodawczynie koncertu Agnieszka Cegielska- prezenterka TVN oraz Kama Trojak – fotograf, wybrały Dyjaka nieprzypadkowo. Nikt, bowiem tak, jak on nie wie, co to znaczy cierpienie, ból, samotność i choroba. Mimo, iż nigdy do tej pory nie brał udziału w charytatywnym koncercie na rzecz niepełnosprawnych dzieci- Kama Trojak przekonała go, że warto…Zgodził się, zrezygnował z wynagrodzenia, przyjechał i…zaczarował publiczność. Swoim niezwykłym, chropowatym, jak papier ścierny głosem zaśpiewał kilka ballad, tych najpiękniejszych….

Czytaj dalej

Koncert dla Zuzi

Kolejny, czwarty już koncert charytatywny zorganizowany przez Fundację ,,Szkoła Otwartych Serc” za nami. Tegoroczny odbył się 8 października 2010 roku w auli Szkoły Podstawowej nr 5 w Malborku i nosił nazwę ,,Koncert Piosenki Niebanalnej”.

Czytaj dalej