Ambasador Fundacji

11-27Dnia 13 marca 2012 roku na zebraniu Zarządu i Rady Fundacji powołano Agnieszkę Cegielską na stanowisko Ambasadora Fundacji „Szkoła Otwartych Serc”.

Agnieszka Cegielska jest dziennikarką i prezenterką telewizyjną. Urodziła się w Malborku, ukończyła szkołę podstawową i liceum. Jako szesnastolatka wygrała Miss Polski Nastolatek. Była radną miasta Malborka. Skończyła ekonomię i dziennikarstwo. Zna biegle język angielski i hiszpański. Przez kilka lat mieszkała w Tokio, Osace i Barcelonie. Ma synka Franciszka.

Jest żoną biznesmena Dariusza Cegielskiego. Pracuje w TVN, TVN 24 i TVN Meteo, jako prezenterka pogody.

Współprowadzi program TVN International. Ma swój program autorski w TVN Meteo „Cegiełka zdrowia”.

Jest laureatką nagrody „Złote pióro 2008” na międzynarodowym konkursie reportażu w Chorwacji.

W 2009 roku otrzymała tytuł „Kobieta Roku” kanału TVN Turbo.

21 I 2012 roku uzyskała III miejsce w kategorii Człowiek 20-lecia Gazety Malborskiej.

Dla podopiecznych Fundacji jest „Królową Dziecięcych Serc”- taki bowiem tytuł przyznały jej dzieci, wręczając jednocześnie koronę. Chciały podziękować- tak, jak umiały najpiękniej- za codzienną troskę, jaką ofiaruje ona podopiecznym Fundacji.

Agnieszka, obdarzona cudownym, balsamicznym głosem, o wyjątkowej urodzie i przesympatycznym sposobie bycia zjednuje dla nas niejednego Przyjaciela. Dzięki Jej wstawiennictwu do grona darczyńców Fundacji dołączyli tak wspaniali ludzie jak Bogdan Gałązka, Janusz Lewandowski, Agnieszka Radwańska, Martyna Wojciechowska czy Małgorzata Socha. Wyjątkowa Ambasadorka nieustannie myśli o naszych dzieciach. Jej determinacja powoduje, że każdy z kim rozmawia otwiera swoje serce dla naszej fundacji.

Biorąc udział w kampaniach reklamowych pozyskała dla dzieci kilkadziesiąt par butów firmy „Bartek” i  zimowych kurtek firmy „Burgi”, zorganizowała i prowadziła dwa koncerty połączone z aukcją wielu przedmiotów, które zdobyła. Dzieci niepełnosprawne otrzymały wyposażenie do sali zajęć z integracji sensorycznej, sprzęt do ćwiczeń w  radosnej sali i  do rehabilitacji, wyjechały na dwie wspaniałe wycieczki, otrzymały dopłaty do turnusów rehabilitacyjnych.

Dla członków fundacji jest po prostu Aniołem…