Miesięczne archiwum: maj 2014

Koncert “Za jeden uśmiech”

Z radością informujemy, że w dniu 07.06.2014 w Sali Karwanu Muzeum Zamkowego w Malborku o godzinie 18.00 odbędzie się koncert charytatywny. Na koncert zapraszają Pani Agnieszka Cegielska i Fundacja Szkoła Otwartych Serc. Patronat nad koncertem objął Burmistrz Miasta Malborka Pan Andrzej Rychłowski.

Koncert i licytację poprowadzą Agnieszka Cegielska i Bartek Kasprzykowski. Koncert uświetni recital duetu – Ewa Mystakowska i Adam Piątkowski, wystawa fotografii Kamy Trojak i reportaż Maćka Wąsika. Gośćmi specjalnymi będą Tamara Arciuch i Marcelina Zawadzka. Bilety w cenie 10 zł do nabycia w sekretariacie Szkoły Podstawowej nr 5 w Malborku lub bezpośrednio przed koncertem. Przepiękny plakat zapowiadający koncert wykonała utalentowana Agnieszka Albrecht. Dziękujemy!

Serdecznie zapraszamy!

plakat MM

Nagrody Polcul Foundation

24.05.2014 r. w Muzeum Powstania Warszawskiego odbyła się coroczna gala wręczenia nagród przyznawanych przez australijską Fundację Polcul im. Jerzego Bonieckiego, wspierającą rozwój inicjatyw obywatelskich w Polsce. Z radością informujemy, że nagrodą uhonorowane zostały m.in. Dorota Ojdowska-Starzyk-prezes naszej Fundacji „Szkoła Otwartych Serc” oraz Ewa Trębas– sekretarz Rady Fundacji.

Czytaj dalej