Miesięczne archiwum: grudzień 2022

Kolędą przywołajmy święta!

„Odrobina dobra, okazana drugiemu człowiekowi, lepsza jest, niż cała miłość do ludzkości”.

( R. Demel)

Kochani!

Festyn Adwentowy ” Kolędą przywołajmy święta” kolejny raz pokazał siłę Wasz Serc : Waszą bezinteresowność, troskę o najbardziej potrzebujących, radość z czynienia dobra. Czekaliśmy na ten dzień trzy lata, spragnieni tego niezwykłego uczucia jedności.

Każdy z Was, uczestnicząc w naszym fundacyjnym święcie, wniósł ze sobą najpiękniejsze intencje, radość i wiarę, że RAZEM możemy tak wiele!

I stało się: pobiliśmy kolejny rekord w zbiórce pieniędzy osiągając kwotę 15.000 złotych!

Dziękuję, że nie pozwalacie nam zwątpić w potęgę ludzkich serc i niezaprzeczalny fakt, iż miłość na świecie ma się całkiem dobrze…

Dziękuję za przygotowanie wzruszających i pięknych występów na scenie. Pełna podziwu i uznania reakcja widowni jest potwierdzeniem Waszego kunsztu i zdolności.

Dziękuję za profesjonalne, pełne życzliwości  prowadzenie imprezy naszym pięknym Paniom Mikołajkowym. W panowaniu nad niesamowitą energią naszych Artystów osiągnęłyście prawdziwe mistrzostwo!

Dziękuję za  Anielskiego grilla. który obsługiwany przez naszych niezastąpionych Panów uwodził zapachem.

Dziękuję za otwieraną raz w roku ” Kawiarenkę pod Aniołem”, która staje się od lat tętniącym sercem Festynu.

To dzięki najpyszniejszym ciastom i ciasteczkom pieczonym przez nasze mamy, babcie i przyjaciół- kawiarenka stała się legendarnym miejscem pychot nad pychotami. Niezłomnej, anielskiej ekipie, dzięki której kawiarenka pachnie nie tylko świętami ale przede wszystkim miłością – kłaniam się nisko i z niekłamanym podziwem.

Dziękuję za przygotowanie wspaniałych, festynowych straganów. Takich cudów, robionych z taką radością i zaangażowaniem- nie ma w żadnym innym miejscu na świecie. To pewne!

Dziękuję pracownikom administracji i obsługi za Waszą serdeczność, nieocenioną pomoc w organizacji Festynu. Jesteście wspaniali!

Dziękuję naszym malborskim mediom: Pani Annie Szade z portalu Nasze Miasto Malbork oraz Radiu Malbork za Waszą obecność w tym wyjątkowym dla nas dniu.

Dziękuję  wszystkim, którzy przyczynili się do tak wielkiego sukcesu Festynu. To dzięki Wam diagnoza, terapia i rehabilitacja naszych podopiecznych będzie możliwa. To Wy, dzięki swojej wrażliwości zmieniacie życie tych dzieci na lepsze. Niech dobro, które czynicie wróci do Was ze zdwojoną siłą!

Do zobaczenia za rok!

                                        Prezes Fundacji ” Szkoła Otwartych Serc”

Dorota Ojdowska- Starzyk Czytaj dalej