Miesięczne archiwum: grudzień 2013

Piernikowanie

Drugi dzień świętowania przyniósł wiele radości i zabawy dzieciom, popatrzcie… Czytaj dalej

Święto Światła

Christmukkah jest radosnym świętem obchodzonym przez Żydów na pamiątkę odzyskania i nowego poświęcenia Świątyni Jerozolimskiej.Nazywane powszechnie Świętem Światła stało się kolejny raz – za sprawą Mistrza i Przyjaciela Fundacji Bogdana Gałązki – okazją do połączenia tradycji Bożego Narodzenia i święta Chanuka.

Czytaj dalej

Dziękujemy!

Pierwsza sobota grudnia to tradycyjnie już czas, kiedy Fundacja ” Szkoła Otwartych Serc” zaprasza mieszkańców Malborka na Festyn Adwentowy „Kolędą przywołajmy Święta!”

Czytaj dalej

Dobroczynna Gwiazda


Od 2 grudnia do 10 stycznia 2014 można oddać głos w Plebiscycie „Gwiazdy Dobroczynności” na najbardziej zaangażowane gwiazdy. Dobroczynne Gwiazdy to ludzie, którzy wykorzystują swoją popularność, aby pomagać potrzebującym. Do kategorii Darczyńca zgłoszona została po raz drugi Ambasadorka naszej fundacji – Pani Agnieszka Cegielska. Każdy z nas może zagłosować raz dziennie na Panią Agnieszkę. Laureat plebiscytu otrzyma 5 tysięcy złotych i przekaże go dla wspieranej przez siebie organizacji. Dzięki zaangażowaniu i wsparciu Pani Agnieszki Cegielskiej podopieczni fundacji korzystają w naszej szkole z Sali Doświadczania Świata i Radosnej Sali. Otrzymaliśmy sprzęt do Sali Integracji Sensorycznej. Co roku Pani Agnieszka organizuje piękne koncerty charytatywne na Zamku Malborskim, pozyskuje także dla naszych dzieci kurtki, buty, zabawki i gry dydaktyczne.

Oddając głos na Panią Agnieszkę Cegielską podziękujemy jej za dobre serce i jednocześnie zwiększymy szansę na to, że właśnie nasza Fundacja „Szkoła Otwartych Serc” otrzyma nagrodę plebiscytu. Prosimy oddawajcie swoje głosy! http://gwiazdydobroczynnosci.pl/