Promocja Bajek Sercem Pisanych

Dnia 11 lutego w Szkole Łacińskiej w Malborku Fundacja „Szkoła Otwartych Serc” z Malborskim Stowarzyszeniem Oś zaprosiła mieszkańców na promocję książki „Bajki sercem pisane”. Przybyli goście zostali udekorowani pięknymi, czerwonymi serduszkami, które specjalnie na tą uroczystość własnoręcznie uszyła Anna Szade.

Prezentacja multimedialna zaprezentowana na spotkaniu przedstawiała zdjęcia podopiecznych Fundacji, wspomnienia z koncertów, festynów, wycieczek i pikników.

Dorota Ojdowska- Starzyk przedstawiła autorów baśni, bajek i opowiadań a oni zaprezentowali fragmenty swoich utworów. Goście mogli zakupić książkę, otrzymać autograf od autorów, porozmawiać przy filiżance aromatycznej kawy i delektować się smakiem przepysznych wypieków.

Było nam niezmiernie miło, ze na spotkanie przybyli przedstawiciele wszystkich lokalnych mediów: TV Malbork, Radio Malbork, Gazety Malborskiej i Dziennika Malborskiego.

Wszystkim gościom gorąco dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Mamy nadzieję, że to nie ostanie spotkania w tak wspaniałej atmosferze. Autorem zdjęć jest Wiesław Leszczyński.