Głosujemy na Panią Agnieszkę!

Telekamery to nagrody przyznawane, co roku przez magazyn telewizyjny Tele Tydzień za osiągnięcia telewizyjne. Ambasador naszej Fundacji Pani Agnieszka Cegielska także została nominowana do tej nagrody.

Swoim głosem będziemy mogli podziękować Pani Agnieszce za wszystko, co zrobiła dla uczniów naszej szkoły – podopiecznych Fundacji Szkoła Otwartych Serc. Dzięki jej zaangażowaniu, pozyskiwaniu sponsorów, organizowaniu i prowadzeniu koncertów, udziałowi w plebiscycie Gwiazd Dobroczynności nasza placówka wzbogaciła się o salę doświadczania świata, salę do integracji sensorycznej, sale rehabilitacji, siedem tablic interaktywnych i rzutników. Na tak potrzebne dzieciom wyposażenie Pani Agnieszka zebrała ponad 110 000złotych. Od kilku lat dzieci z rodzin ubogich otrzymują pozyskane przez Panią Agnieszkę kurtki, spodnie, buty, czapki i szaliki. Dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi wyjeżdżają, co roku na wycieczki i pikniki, korzystają z bazgroszytów, kredek, zestawów zabawek dydaktycznych. Nasza Ambasadorka ofiarowała nam swoja pomoc w dofinansowaniu pionizatora dynamicznego dla chłopca z czterokończynowym porażeniem mózgowym i krzesełka rehabilitacyjnego dla głucho-niewidomego dziecka.

Cegielska

Pani Agnieszka Cegielska jest dziennikarką i prezenterką pogody w telewizji TVN w Warszawie. Na stronie internetowej Telekamer można o Niej przeczytać, że „ nawet najgorszą pogodę prezentuje z ciepłym uśmiechem na twarzy, a pasję dziennikarską dzieli z potrzebą pomagania innym”.

Zwycięzców w poszczególnych kategoriach wybieramy głosując SMS-ami. Wyślij proszę SMS o treści TK.G1 na numer 7265, koszt SMS-a to 2,46. Dziękujemy!